Jak se připravit na online konzultaci

Zajistěte si klid, pohodlné sezení, sklenici vody a kapesníčky.

Pokud jste si vybrali variantu konzultace formou telefonního hovoru, zavolám Vám v čase začátku konzultace z tel čísla +420 731 150 510.

Pokud se spojíme přes ZOOM připojte se včas přes odkaz, který jste dostali e-mailem. Po připojení přes zaslaný odkaz se octnete v „čekárně“ odkud Vás vpustím na konzultaci. Pokud ZOOM neznáte, podívejte se na video a přečtete si krátký návod.

Vaše video se po připojení nebude přehrávat, aby bylo zajištěno Vaše soukromí. Pokud chcete video povolit, klikněte na ikonku kamery, která je přeškrtnutá.

Pokud chcete změnit jméno, pod kterým budete na konzultaci vystupovat, přečtete si připravený návod jak na to.

Pokud máte problém s připojením přes ZOOM, volejte na tel. číslo +420 731 150 510. Vyřešíme to spolu.

Během konzultace je spousta chvil, kdy se zdánlivě nic neděje, kdy je ticho. Nenechte se zmást, to se odehrává to nejdůležitější – uvolňování skutečných příčin Vašich problémů.

Co dělat během konzultace

Následujte mé instrukce. Doporučuji omezit se během konzultace pouze na mé instrukce. Pokud ve svém běžném životě používáte i jiné techniky, je dobré nemíchat je během konzultace s EDITACÍ.

Co dělat po konzultaci

Čím méně, tím lépe. Dopřejte si alespoň pár minut, než se vrhnete zpět do života. Účinky konzultace podpoříte nejlépe tak, že nebudete konzultaci rozebírat, ani u sebe v hlavě, ani s lidmi kolem Vás. Že se k ní nebudete myšlenkami vracet. Dobré je také nepátrat po konkrétních výsledcích konzultace. Když si nějaké změny ve svém životě všimnete, mějte z ní radost, to stačí a je to to nejúčinnější, co můžete udělat. Samozřejmě se o ní můžete podělit s dalšími lidmi nebo se mnou na info@editation.com.

Zpětná vazba

Když mi napíšete na info@editation.com, jaké máte dojmy z konzultace nebo kurzu, nebo co Vám EDITACE přinesla, budu moc ráda.