Mimo-řádnost

Extra-ordinary = mimo-řádný, vy-nikající, ne-zvyklý, ne-obvyklý. Toho chceme víc, onoho chceme míň. Nejsme lehce po-matení? Co takhle mít zdánlivě bez-důvodně radost v úplně obyčejné situaci?

Nebyla by to krása 🥰, nemuset se pachtit, shánět, vymýšlet, organizovat, trmácet se kvůli mimo-řádnému zážitku nebo věci?
Prostě se ráno probudit a mít radost z tepla pod peřinou, tekoucí vody 🚿, funkčního kávovaru ☕, plné lednice, jedoucí tramvaje 🚋 či pohledu na Hradčany (třeba)?

Vlastní zkušeností jsem došla k závěru, že pokud člověku není radostně v prach-obyčejné obyčejnosti, mimo-řádností to nezachrání.

🎈Jen do sebe na chvíli napustí ten “správný” pocit, který ale vyprchá jak helium z balónku, a člověk zas klesne kamsi dolů.

Jak to máte vy? Napouštíte se extra-ordinérními záležitostmi abyste se cítili živí, úspěsní, dostateční, zajímaví, akční, energičtí, adekvátní, pečující, …?

Tolik páteční úvaha o mimo-řádnosti.

Hezký víkend

Edita

Edita Arabaszová

Edita Arabaszová

Mně osobně EDITACE velmi pomohla z vystoupit ze začarovaného kruhu problémů, které se mi v životě nakupily a umožnila mi žít život, který skutečně chci žít.  Více o mně a metodě EDITACE.

 

Další články