Pustit či nepustit?

Když si sednete a zavřete oči, umíte si přestavit, jak by vypadal váš život, kdyby byl dle vašich představ? Co byste dělali, čím byste se bavili, s jakými lidmi byste byli, kde byste bydleli, jaký by byl stav vašeho bankovního účtu, jak byste vypadali atd?

A když oči otevřete, tak je to o poznání méně veselé? V jedné či více oblastech vašeho života?

Není divu, že se nevznášíte, když vás drží zpátky nálož, kterou s sebou životem vláčíte.

Nálož, kterou tvoří nezpracovaný nahromaděný stres a škodlivé myšlenkové vzorce. Nálož, jejíž vliv na váš život není sice tak snadno rozpoznatelný jako na tomto obrázku, ale rozhodně má stejný efekt.

Může mít původ ve vašem dětství, nebo jste ji mohli dokonce zdědit po předcích, jak zjišťuje mladá vědní disciplína epigenetika. Kde se nálož vzala a jakou má podobu je vlastně celkem jedno.

Pokud máte dojem, že nejrozumnější by bylo takovou nálož pustit, a osvobodit se od ní, musím s vámi souhlasit. Má zkušenost říká, že je to snazší, než se může zdát. Jen se to naučit a pak to dělat (bez toho to opravdu nejde). Způsobů, je určitě mnoho. Můj oblíbený je EDITACE. Protože ho mám vyzkoušený, je jednoduchý, přirozený a funguje.

Edita Arabaszová

Edita Arabaszová

Mně osobně EDITACE velmi pomohla z vystoupit ze začarovaného kruhu problémů, které se mi v životě nakupily a umožnila mi žít život, který skutečně chci žít.  Více o mně a metodě EDITACE.

 

Další články

Mimo-řádnost

Extra-ordinary = mimo-řádný, vy-nikající, ne-zvyklý, ne-obvyklý. Toho chceme víc, onoho chceme míň. Nejsme lehce...

číst více